>> Pasja biegacza, wytrwałość maratończyka, czyli zareklamuj się na mojej koszulce! <<

      Jak już wspominałem, ruch to mój żywioł, stąd też mój dosyć liczny udział w różnych imprezach sportowych, głównie biegowych, ale i nie tylko. Lubię różne formy biegów i wyścigów ulicznych na dystansach krótkich i średnich, maksymalnie do półmaratonów.

Poza tym uprawiam też tenis stołowy, bardziej rekreacyjnie, ale gdy tylko nadarzy się okazja, biorę też udział w turniejach i zawodach tenisowych, głównie w ulubionych przeze mnie Puławach. Nie stronię od takich imprez jak rajdy harcerskie (ORI - Tomaszów Mazowiecki), biegi przełajowe w parkach (Łódź), do niedawna rajdy samochodowe (Integracyjny Most - Automobilklub Rzemieślnik).

Dla zainteresowanych przedstawiam wykaz imprez z 2010 roku, w których brałem udział - kliknij, z roku 2011 - kliknij, z roku 2012 kliknij, z roku 2013 - kliknij, z roku 2014 - kliknij, z roku 2015 - kliknij, z roku 2016 - kliknij, z roku 2017 - kliknij

Zapewne swój udział zaznaczyłbym w większej ilości biegów, ale wiadomo, że za tym kryją się zawsze koszty, a to dojazdu własnym autem, a to wpisowego, sporadycznie noclegu, gdy bieg jest daleko i wyprawa autem, udział i potem powrót tego samego dnia byłyby zbyt męczące czy wręcz niebezpieczne.

Nie mam żadnego sponsora czy mecenasa, wszędzie reprezentuję sam siebie. Stąd moje starania o wsparcie instytucji, firm, które objęłyby sponsoringiem moje zawody i starty w różnych imprezach w zamian za reklamę. Kwestia współpracy i jej formy jest otwarta i do uzgodnienia.

A oto wykaz imprez i zawodów w 2018 roku, w których planuję wziąć udział - kliknij Póki co lista jest krótka, ale z czasem zapewne będzie się wydłużać.

Stopka
Poleć moją stronę:
stat4u
Stopka